Remi u Nišu: Lalatović nije bio na klupi Radničkog, haos ispred svlačionice

Fudbaleri Radničkog iz Niša i Čukaričkog su remizirali (2:2)

Fudbaleri Radničkog iz Niša i Čukaričkog su remizirali (2:2) u meču plej-ofa Superlige Srbije.

RADNIČKI: Ristić – Todorovski (od 82. Čumić), Pankov, Crnomarković, Đorđević – Drinčić, Bondarenko (od 55. Noma), Stojanović (od 71. Jovanović) – Grbić, Ranđelović i Haskić.

ČUKARIČKI: Stevanović – Šapić, Kopitović, Puškarić, Bogosavac – Kovač (od 86. Kajević), Docić, Ovusu (od 67. Birmančević), Stojanović, Luković – Mudrinski (od 46. Tedić).

Meč je sudio Petar Piper.

Isključenja, i gol u nadoknadi vremena izazvali su pravi haos na Čairu

Gosti su poveli u 11. minutu preko Luke Stojanovića, a Lazar Ranđelović je izjednačio 13 minuta kasnije.

U nastavku se na gol čekalo do 62. minuta, kada je Radnički do prednosti doveo Nermin Haskić.

Konačan rezultat je postavio Stojanović, svojim drugim golom, u 91. minutu.

Dosuđen indirektan udarac za Čukarički

Igrao se prvi minut sudijske nadoknade, lopta je bila spremna za izvođenje u šesnaestercu, a baš tada je trener Čuke Simo Krunić prvo isključen i do svlačionice pretrčao teren, da bi potom Stojanović postigao izjednačujući gol na dodavanje Docića.

Usledilo je veliko slavlje, na jednoj strani, i potpuni haos na drugoj u kojem je, takođe isključeni, asistent Nenada Lalatovića, Vidak Bratić pretrčao teren i uleteo u svlačionicu. I obezbeđenje je moralo da reaguje.

Radnički nije predvodio trener Nenad Lalatović, kako je navedeno, zbog bolesti, što nije prvi put u ovoj sezoni.

Niški fudbaleri su propustili šansu da se približe Crvenoj zvezdi na samo bod, pred večiti derbi večeras, pa je sada razlika na tri.

Sa druge strane, Čukarički je preuzeo treće mesto sa bodom više od Partizana.